O nas i nasza misja

STOWARZYSZENIE ELEKTROENERGETYKÓW POLSKICH

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich jest pozarządową organizacją o charakterze naukowo-technicznym działającą na rzecz użyteczności społecznej i publicznej założoną przez przedstawicieli przemysłu elektrotechnicznego, której misją promowanie z zakresu elektroenergetyki, a także wydawanie uprawnień do wykonywania prac w branży elektrycznej i elektrotechnicznej zarówno w kraju jak i zagranicą. 

Oprócz tej podstawowej działalności prowadzimy również działania integrujące środowiska zawodowe z wyżej wymienionych branż, prowadzimy działalność naukową oraz z zakresu własności intelektualnej. 

Dbamy o właściwy poziom zawodowy, rozwój myśli technicznej oraz wysokie kwalifikacje kadry elektroenergetyków. Dodatkowo stawiamy na ochronę środowiska poprzez promowanie zielonej energii oraz podnoszenie kwalifikacji branżowców.

W tym celu zatrudniamy kadrę posiadającą odpowiednie kwalifikacje dla których rozwój naszego Stowarzyszenia oraz branży elektroenergetycznej jest ściśle związany z realizowaną misją. Tym samym, Stowarzyszenie zrzesza przede wszystkim wysokiej klasy ekspertów, którzy dbają o rozwój poszczególnych dziedzin w Polsce, a także o upowszechnianie odpowiednich standardów w swoich branżach.

Scroll to Top